Rok 2014

Celou sezónu 2014 jsem se stránkám nevěnovala. To nejaktuálnější bylo na FCB. Ke konci roku jsem si říkala, že něco napíšu, nějakou novinku, ale nebyl čas a ani chuť.

Tak alespoň 3 události, které stály za to:

1. V roce 2014 se nám narodili štěňata (Florance x Chester), 3 holky a 1 kluk. Jsou míroví a myslím, že budou běhaví. Přesto jsme se rozhodli "oživit" náš chov a koupili jsme fenu

od Vítka Černého - FAME z Osirisova domu (černá ďáblice).

2. V říjnu 2014 proběhl v MB dostih CACIL, kde byly porušeny pravidla, pes, který nebyl přeměřen (zcela záměrně majiteli) byl zařazen do dostihu klasiků. Začátkem prosince DaC komise rozhodla, že dráze v MB odebere CACIL v říjnu 2015, vedoucí dostihu (myslím, že to byla Radka ) nesmí rok vykonávat tuto činnost a KCH ADP nesmí rok pořádat dostihy ani coursing. Přiznávám, že jsem cítila zadostiučinění.  Skupina arogantních alibistů a samozvaných soudců  dostala konečně přes prsty.

Co mě však naprosto vyvedlo z míry byl fakt, že vyhrožovali otrávením psa odesílatelce stížnosti.

Jejich pokřivený charakter se ukazuje čím dál více. A já doufám, že už s nimi nebude mít důvod se potkávat.

3. GARP Globe Glass se stal dostihovým vítězem 2014. Pes, který nikdy neběžel ve finále B, vždy se dostal do finále A. Běžel (a doufám, že ještě bude) dostihy v Německu, Rakousku, Maďarsku, nejvíce samozřejmě u nás. Dostihový vítěz 2012 - klasik, nyní obhájil tento titul i ve sprinterech.

GAUDÍ Globe Glass - získal 2. místo Dostihového vítěze klasik  (1. Jenka van Arkadi)

 

PF 2015