Když byly Bilíkovi necelé dva roky, přivedla jsme domů Caesara Globe Glass ve věku necelých 4 měsíců. Narodil se 2.7.2001.

Otec: Homely Lucks Quando-Quando

Matka: Borůvka od Pařezové chaloupky

Malé štěně, kterého Bilda znechuceně obcházel a sem tam mu dal preventivně pár pohlavků.

Byl to první pes, se kterým jsme vyrazili na dostihy a hned sprinter. Zasvěcení ví, o čem mluvím. Znamená to, že jeho výška byla v kohoutku nad 51 cm a tím pádem nemohl běhat dostihy v normální kategorii, ale v kategorii sprinter. V té době běhalo více sprinterů na českých drahách, než je tomu nyní. Nezapomenutelné a adrenalinové zážitky měli všichni při finále, kdy běžel Icetrack, Can Flay, Arkalach, Fayeton, později Benino Max a jeho bratr nebo vynikající Happy Boy Dany Sauerové. Stalo se také, že nás na dostihu v Mladé Boleslavi vítali při příjezdu s tím, že dorazilo více sprinterů než normálních vipetů a sprinteři běhali finále A i B!

Stal se několinásobným Mistrem ČR, vítězem derby, naposledy ještě v šesti letech Mistrem ČR na krátké dráze a Dostihovým vítězem 2007.

V té době jsme ještě mohli měřit síly s ostatními vipety na dráze v Praskačce, kde běžel v nejdelším dostihu 525 m a skončil na druhém místě za Happy Boyem - European Breeders Cup.

Caesar byl spolehlivý dostihový pes, který dnes zaslouženě odpočívá v pelíšku a rád si užívá procházek na horách.